N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog

Kampanya Koşulları

Bu kampanya Aktif Yatırım Bankası A. Ş. tarafından MPİ’nin 03.08.2023 tarih ve E-24951361-255.01.02-41677 sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından düzenlenmektedir.

  Kampanya 07.08.2023 (Saat 00.01) – 29.09.2023 (Saat 23.59) kampanya tarihleri arasında geçerlidir.

N Kolay mobil üzerinden hisse senedi hesabı açan müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Mevcutta hisse senedi hesabı olan veya yeni hisse senedi hesabı açmış müşterilere N Kolay Trader’da yapılacak her hisse senedi alım veya satım işlemi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Bir kişi kampanya süresince en fazla 150 adet çekiliş hakkı kazanabilir.

Kampanyaya katılım sağlamak için kampanya tarihleri içerisinde 3050’ye “TRADER boşluk TCKN” yazıp SMS gönderilmesi gerekmektedir. 

SMS ile katılma talebini iletmeyen müşteriler çekiliş hakkı kazanamayacaktır.

İkramiye olarak, 1 kişi 48.304 TL değerinde Iphone 14 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 3 kişi 21.355 TL değerinde iPad Air Wi-Fi + Cellular 10,9-inch 64GB - Space Grey  kazanacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Çekiliş 11.10.2023 tarihinde saat 09.30’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. 

Kazanan talihliler 13.10.2023 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır.

28.10.2023 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 12.11.2023 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

Ticari ve Kurumsal müşteriler kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım Turk Telekom aboneleri için 1,9 TL, Turkcell aboneleri için 1 TL ve Vodafone aboneleri için 0,65 TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir. Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

Teyid için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir.

Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Destek Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir.

Ad, soyad ve telefon no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Kampanyaya, Aktif Yatırım Bankası A.Ş.  ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. 

Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

N Kolay bir Aktif Bank markası olup Aktif Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

N Kolay Trader’a nasıl giriş yapabilirim?

N Kolay Müşterisiysen;

• N Kolay’a giriş yapıp, Yatırımlar > Hisse Senedi/Viop İşlemleri adımlarını takip ederek hisse senedi hesabı açabilirsin.
• “Portföye Para Gönder” butonuna tıklayarak N Kolay hesabından hisse hesabına para gönderebilir,
• Alış/satış işlemleri için N Kolay Trader’ı indirerek ve N Kolay şifren ile giriş yaparak tüm alış/satış işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsin.

N Kolay Müşterisi Değilsen;

• N Kolay Mobil’den “N Kolaylı Ol” a bastıktan sonra hesap açılışı formunu doldurup,
• Görüntülü görüşme ya da kurye süreci ile müşteri olma sürecini kolayca tamamlayabilirsin.
• N Kolay’a giriş yapıp, Yatırımlar > Hisse Senedi/Viop İşlemleri adımlarını takip ederek hisse senedi hesabı açabilirsin.
• “Portföye Para Gönder” butonuna tıklayarak N Kolay hesabından hisse hesabına para gönderebilir,
• Alış/satış işlemleri için N Kolay Trader’ı indirerek ve N Kolay şifren ile giriş yaparak tüm alış/satış işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsin.