N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog
Örnek Ödeme TablosuAylık %3,89 faiz oranı 10.000 TL'ye kadar ve 6 ay vade ile kullandırılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5'i kadar olup %10 BSMW içermektedir.
Kredi TutarıVadeFaiz OranıAylık Taksit TutarıTahsis ÜcretiAylık Maliyet OranıYıllık Maliyet Oranı
2.000 TL63,89%392,30 TL11 TL5,034%80,29%
1.000 TL63,89%1.961,52 TL55 TL5,03%80,30%
Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya Koşulları

Ø  Kampanya başlangıç tarihi XX. (Henüz görsel çalışmaları tamamlanmadığı için tarih bilgisi yazılmadı.) Sen de, sana en yakın anlaşmalı bayimizden kredi başvurusu yaparak kampanyamızdan yararlanabilirsin. Kampanyanın geçerli olduğu Bayi listemizi görmek için tıklayınız (Bu kısma kampanyaların tanımlı olduğu bayi listesi eklenecektir.)

Ø  Kampanyadan 2.000-10.000 TL anapara tutarıyla onaylanan, 6 ay vadeli kredi kullandırımlarında yararlanabilirsin.

Ø  Kampanyadan yararlanmak için N kolay Mobil üzerinden sanal kart oluşturman ve bu kartla harcama şartını yerine getirmen gerekmektedir.

Ø  Kampanyaya ilişkin iadeler iki kredi taksiti arasında Sanal Kart ile 1.000 TL harcama yapılması ve kredi taksitinin zamanında ödenmesi durumunda gerçekleştirilecektir. Kampanya kapsamında faiz ve vergi iadesi ile ilgili şartlar aşağıda belirtilmiştir.

o   Faiz ve vergi iadesi iki kredi taksit ödemesi arasında sanal kart üzerinden en az 1.000 TL harcama yapılması ve kredi taksitlerinin gecikmesiz tam ödenmesi koşullarının ikisinin birlikte gerçekleştirilmesi durumunda yapılacaktır. Örnekle açıklamak gerekirse; Kredinin 1. Taksitini zamanında ödemeyen müşteriler ikinci taksite kadar olan dönemde sanal kartından 1.000 TL harcama yapmış olsa dahi  faiz ve vergi iadesinden yararlanamayacaktır.

o   Faiz ve vergi iadesi yalnızca ilgili ay bazında, taksit tutarı gecikmesiz tam ödendikçe ve sanal kart harcamaları gerçekleştirildikçe yapılacaktır. Kredi taksitinin gecikmesiz ve tam ödenmesi şartının sağlanmaması durumunda devam eden taksitler gecikmesiz ve tam ödense dahi kampanyadan yararlanılamayacaktır. Örneğin; kredinin 1. taksitinin zamanında ödenmesi ve 2. taksite kadar sanal kart harcamasının ilgili dönemde en az 1.000 TL yapılması sonrasında 1. Taksitin vergi ve faiz iadeleri gerçekleştirilecek 1. taksitin zamanında eksiksiz ödenememesi durumunda 2, 3, 4, 5 ve 6. taksitler zamanında ödense dahi kampanyadan yararlanma hakkı kaybedilecektir.

Ø  Faiz ve vergi iadesi koşulunu sağlayan müşterilerin bankamızda bulunan hesabına, koşula uygun taksit tutarı içerisinde yer alan faiz ve vergi tutarı iade edilecektir.

Ø  Her müşterimiz kampanyadan sadece bir kredisi için yararlanabilir. Birden fazla kredisi olması durumunda kullandırım tarihi daha önce olan kredi Kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Ø  N Kolay bir Aktif Bank markası olup Aktif Bank, kredi koşullarını değiştirme, kredi taleplerini serbestçe değerlendirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma, kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.