N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar

Kampanya katılım koşulları

1 Mayıs– 31 Mayıs ve 1 Haziran- 30 Haziran arasında ilk kez N Kolaylı olanlara özel, N Kolay sanal kart ile yapılacak alışverişlerin %10’u İade

 

·        Kampanya, Mayıs ayında sanal kart oluşturan müşterilerin 1 Mayıs– 15 Haziran 2023 tarihli harcamalarında , Haziran ayında sanal kart oluşturan müşteriler için 1 Haziran– 15 Temmuz 2023 tarihli harcamalarında geçerlidir.

·        Kampanyadan, 1 Mayıs– 31 Mayıs ve 1 Haziran- 30 Haziran arasında ilk kez N Kolay sanal kart sahibi olan müşteriler yararlanabilir.

·        Kampanyaya dahil olan N Kolay sanal kart kullanıcıları, N Kolay sanal kart ile yapacakları her alışverişlerinde %10 iade kazanacaklardır.

·        Kampanya müşterinin sadece N Kolay’da ilk oluşturduğu karttan yaptığı harcamalarda geçerlidir.

·        Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL iade kazanabilecektir.

·        Kampanya müşterinin sadece N Kolay’da ilk oluşturduğu karttan yaptığı harcamalarda geçerlidir.

·        Kampanyadan kazanılan iadeler Mayıs ayında sanal kart oluşturan müşteriler için 26 Haziran 2023 tarihinde, Haziran ayında sanal kart oluşturan müşteriler için 31 Temmuz 2023 tarihinde harcamanın yapıldığı N Kolay sanal karta yapılacaktır.

·        İadenin yapılacağı tarihte müşterinin ilk oluşturduğu sanal kartının açık olması gerekmektedir.

·       Haziran ayı harcamaları kapsamında giyim ve aksesuar harcamaları kampanyaya dahil değildir.

·        Hepsiburada harcamaları, online market harcamaları, market harcamaları, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri, kuyum harcamaları ve Passolig/Passo işlemleri kampanyaya dahil değildir.

·        Kampanya diğer N Kolay kampanyaları ile birleştirilemez.

·        N Kolay bir Aktif Bank markası olup, banka kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Sanal kartımı nasıl oluştururum?

N Kolay mobilde Kartlarım menüsünden sanal kartını anında oluşturabilir, kartına para yükleyerek kolay ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsin.

İlk kez N Kolaylı oluyorsan, N Kolay'ı indirdikten sonra kayıt olma işlemini tamamladığında sanal kartın oluşacaktır.