Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar

Kampanya katılım koşulları

Kampanya, Aralık 2022'de sanal kart oluşturan müşteriler için 8 Aralık 2022– 15 Ocak 2023, Ocak 2023'te sanal kart oluşturan müşteriler için 6 Ocak– 15 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan, 1 – 31 Aralık 2022 veya 1 - 31 Ocak 2023 arasında ilk kez N Kolay sanal kart sahibi olanlar yararlanabilir.

Kampanyaya dahil N Kolay sanal kart kullanıcıları, N Kolay sanal kart ile  yapacakları her alışverişlerinde %10 iade kazanacaklar.

Kampanyada kazanılan iadeler; Aralık ayında sanal kart oluşturan müşteriler için 27 Ocak 2023 tarihinde, Ocak ayında sanal kart oluşturan müşteriler için 28 Şubat 2023 tarihinde harcamanın yapıldığı N Kolay sanal karta yapılacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL iade kazanabilecektir.

Market harcamaları, Cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve Passo/Passolig İşlemleri kampanyaya dahil değildir.

Hepsiburada harcamaları kampanyaya dahil değildir.

Kampanya diğer N Kolay kampanyaları ile birleştirilemez.

N Kolay bir Aktif Bank markası olup, banka kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Sanal kartımı nasıl oluştururum?

N Kolay mobilde Kartlarım menüsünden sanal kartını anında oluşturabilir, kartına para yükleyerek kolay ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsin.

İlk kez N Kolaylı oluyorsan, N Kolay'ı indirdikten sonra kayıt olma işlemini tamamladığında sanal kartın oluşacaktır.