N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog

Kampanya katılım koşulları

Kampanya 20.12.2022 -20.01.2023 tarihleri arasında geçerlidir.
Avantajlı faiz oranları yalnızca 1 Ocak 2021 dahil olmak üzere, bu tarihten kampanya başlangıç tarihine kadar USD ve Euro döviz repo alım işlemi gerçekleştirmemiş müşteriler için geçerlidir. 
Yalnızca N Kolay mobil uygulaması ve Aktif Bank internet şubesi üzerinden döviz repo alan müşteriler özel orandan yararlanabilir. 
Avantajlı faiz oranı yalnızca 32-45 gün vade (32 gün ve 45 gün dahildir) aralığında alınan repolar için geçerlidir, 32 günden az veya 45 günden fazla vade seçilmesi durumunda avantajlı faiz oranından yararlanılamaz.
32-45 gün vade aralığında, USD’de standart faize ek +%1, Euro’da ise standart faize ek +%0,50 faiz uygulanacaktır. 
Kampanya tarihleri arasında toplamda maksimum 250.000 USD veya 250.000 Euro’ya kadar alınan her repoda avantajlı faiz oranı geçerli olacaktır.
Kampanyadan yararlanılabilmesi için repo alım işleminin kampanya geçerlilik tarihleri arasında gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Repo alım talimatının verildiği tarih kampanya geçerliliği konusunda dikkate alınmayacaktır. 
Kampanya sona erme günü saat 16.59 sonrası verilen talimatlara ilişkin repo alım işlemleri ertesi iş günü gerçekleşeceği için kampanyalı oran geçerli olmayacaktır. 
Kampanya süresi içerisinde avantajlı faiz oranlarında değişiklik olması durumunda, mevcutta kampanya kapsamında ek faizden yararlanan repoların faizinde herhangi bir değişiklik olmayacak, yeni faiz oranı yalnızca yeni alımlarda geçerli olacaktır. 
Aktif Bank kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.