2023 Konser Takvimi

İçerikler

Finans & Girişimcilik

2023 Konser Takvimi: Ünlü Sanatçılar, Müzik Festivalleri


Hem yabancı hem de yerli sanatçıların konserleri ile dolu keyifli bir sene bizi bekliyor. Dünyaca ünlü yabancı sanatçılardan farklı müzik türlerinin öncü isimlerine kadar pek çok isim bu sene ülkemizde sevenleri ile buluşacak. Sevdiğin sanatçılarla eğlenmeye hazır mısın? O zaman 2023 konser takvimine göz atmaya başlayalım.

Türkiye’ye Gelen Yabancı Sanatçılar

2023 yılında metal müzikten elektronik müziğe farklı türlerden ünlü isimler, Türkiye’deki dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’ye gelen yabancı sanatçılar kimler, konserleri ne zaman ve nerede haydi, hep beraber bakalım.


Parov Stelar Band Tour

Avusturya’nın ve dünyanın en beğenilen elektro swing müzisyenlerinden Parov Stelar ve grubu, yeniledikleri sahne şovları ile hayranlarına dans dolu bir gece yaşatacak.

Konser Tarihi: 3 Haziran 2023

Mekan: Festival Park Kadıköy / İstanbul


Manowar

Metal müzik tarihinin en büyük gruplarından Manowar, üç yıl aradan sonra tekrar Türkiye’deki hayranlarına muhteşem bir deneyim yaşatmaya geliyor.

Konser Tarihi: 3 Haziran 2023

Mekan: KüçükÇiftlik Park / İstanbul


Hollywood Vampires

Beyazperdenin efsanevi ismi Johnny Depp ile rock müziğin idol isimleri Alice Cooper ve Joe Perry’nin kurduğu Hollywood Vampires, dünya turneleri kapsamında ilk defa Türkiye’de konser verecek.

Konser tarihi: 10 Haziran 2023

Mekan: Life Park / İstanbul


ZAZ

Fransız müzisyen ZAZ, güzel sesi ve şarkılarıyla Türkiye’deki hayranları bulaşacak. Organique Tour kapsamında Türkiye’ye gelen ZAZ hem İstanbul hem de Ankara’da konser verecek.

Konser Tarihi: 14 Haziran 2023 / Ankara - 16 Haziran 2023 / İstanbul

Mekan: Congresium / Ankara - Volkswagen Arena / İstanbul


Baxter Dury

İngiliz indie rock vokali Baxter Dury, kendine has yorumu ve müzik tarzıyla bu sene sevenlerine harika bir konser yaşatacak ünlü isimlerden.

Konser Tarihi: 14 Haziran 2023

Mekan: Zorlu PSM Turkcell Sahnesi / İstanbul


Tash Sultana

Yapımcı, söz yazarı, şarkıcı… Adeta tek kişilik bir müzik grubu olan Tash Sultana, bu sene yakından dinleyebileceğimiz sanatçılardan. Jungle şarkısı ile büyük çıkış yakaladıktan sonra pek çok hite imza atan Tash Sultana’nın başarılı sahne performansını kaçırmamanı öneririz.

Konser Tarihi: 23 Haziran 2023

Mekan: Zorlu PSM Turkcell Sahnesi / İstanbul


Tom Odell

Romantik şarkıları ile popüler olan Tom Odell, yoğun istek üzerine tekrar Türkiye’deki sevenlerine unutulmaz bir deneyim yaşatmaya geliyor.

Konser tarihi: 24 Haziran 2023

Mekan: Maximum Uniq Açıkhava / İstanbul