N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog

Kampanya Koşulları

⦁ Bu kampanya Aktif Yatırım Bankası A. Ş. tarafından MPİ’nin 05.12.2023  tarih ve E-58259698-255.01.02-48149 sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından düzenlenmektedir. 

⦁ Kampanya 06.12.2023 (Saat 00.01) –  31.01.2024 (Saat 23.59) kampanya tarihleri arasında geçerlidir.

⦁ Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında 3050’ ye “ARABA boşluk TCKN” yazarak SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya tarihleri arasında 3050’ye “ARABA boşluk TCKN” yazarak SMS göndererek kayıt gerçekleştirmemiş bireysel müşteriler kampanyada çekiliş hakkı kazanamaz.

⦁ Aktif Yatırım Bankası A.Ş.’ ye ait N Kolay Mobil uygulamasını indirip uygulama üzerinden görüntülü görüşme ya da kurye ile kimlik tespit sürecini tamamlayıp hesap oluşturarak ilk kez banka müşterisi olanlara 5 çekiliş hakkı,

⦁ N Kolay Mobil uygulamasına her hafta en az bir giriş yapan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı (hafta çarşambadan çarşambaya olup, her hafta en az bir giriş yaparak kazanılan çekiliş hakkı 8 ile sınırlıdır.)

⦁ N Kolay Mobil uygulaması üzerinden kampanya tarihleri arasında verilen her otomatik fatura ödeme talimatına 1 çekiliş hakkı (Kampanya tarihlerinde iptal edilen ya da iptal edilip yeniden talimat verilen faturalar için çekiliş hakkı verilmez. Otomatik ödeme talimatına istinaden kazanılan çekiliş hakkı 3 ile sınırlıdır.)

⦁ N Kolay Mobil uygulaması üzerinden bulunan ödemeler menüsünden kampanya tarihleri arasında gerçekleştirilen her manuel fatura ödeme işlemi için 1 çekiliş hakkı (Manuel fatura ödeme işleminde kazanılan çekiliş hakkı 4 ile sınırlıdır.)

⦁ Kampanya tarihleri arasında N Kolay sanal kart ile yapılacak her 5 harcama işlemi için 1 çekiliş hakkı ,(Dijital cüzdan uygulamalarına yapılan para yüklemeleri harcama olarak kabul edilmeyecektir. Sanal kart harcama işleminde kazanılan çekiliş hakkı 10 ile sınırlıdır.),

⦁ N Kolay mobil uygulaması üzerinden “Arkadaşını Davet Et” butonuna tıklayarak davet kodu alıp yakınıyla paylaşan ve davet kodunu paylaştığı kişi, ilgili sözleşme sürecini tamamlayarak N Kolaylı olduktan sonra, davet kodunu N Kolay Mobil uygulamasında ilgili menüde yer alan “Davet Kodu Gir” alanına girmesiyle davet ettiği her yakını için, 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Arkadaşını Davet Et işleminden kazanılan çekiliş hakkı 10 ile sınırlıdır.)

⦁ Kampanyaya katılım mevcut banka müşterileri için en fazla 35 çekiliş hakkı; kampanya tarihleri içerisinde ilk kez banka müşterisi olan müşteriler için en fazla 40 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya sadece kimlik tespit sürecini tamamlamış ve mevcut Aktif Yatırım bankası bireysel müşterilerini kapsamaktadır. 

⦁ Ticari ve Kurumsal müşteriler kampanya kapsamı dışındadır. 

⦁ İkramiye olarak, 1 kişi 2.959.700 TL değerinde Yeni BMW 320i Sedan M Sport 2023 Model Otomobil kazanacaktır. 

⦁ Çekiliş  07.02.2024 tarihinde saat 10.00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde ve noter huzurunda yapılacaktır. 

⦁ Kazanan talihliler 09.02.2024 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. 

⦁ 24.02.2024 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 10.03.2024 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. 

⦁ Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım Turk Telekom aboneleri için 1,9 TL KDV ve ÖİV, Turkcell, aboneleri için 1 TL KDV ve ÖİV, Vodafone aboneleri için 0,65 TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir. Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. 

⦁ Teyid için geri dönüş SMS’lerinde veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan SMS yahut diğer sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. 

⦁ Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Hesap ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir. 

⦁ Ad, soyad ve telefon no. bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 

⦁ Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh izni ibrazı zorunludur. 

⦁ Kampanyaya, Aktif Yatırım Bankası A.Ş.  ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. 

⦁ İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.