N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog

Kampanya katılım koşulları


15 Eylül - 15 Ekim 2023 tarihleri arasında seçili online oyun platformlarında Mastercard Banka Kartı veya Ön Ödemeli kartınız online oyun ödemelerinizde 20% indirim!

·       Kampanya yurt dışı oyun platformlarında, Mastercard kampanya kuralları kapsamında yapılan harcamalar için geçerlidir. Kampanya tüm kurlarda yapılan harcamalarda geçerlidir.

·       Kampanya 15 Eylül 2023 00:01 – 15 Ekim 2023 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.

·       Kampanya yalnızca Mastercard Banka kartı ve Ön Ödemeli kartlarda geçerlidir. Maestro kartlar kampanyadan yararlanamaz.

·       Yurt dışı oyun platformları harcamalarının kampanya kapsamına girebilmesi için; Türkiye’deki kart ihraç eden kuruluşlarca verilen kartların ilgili platformalar üzerinden Türkiye dışında harcama yapması gerekmektedir. Bu platformların harcamaları işlediği ülkeyi Türkiye olarak güncellenmesi, platformu kampanya kapsamından otomatik olarak çıkartır ve ödül kazanma durumunu etkiler. Bu değişikliklerden Mastercard sorumlu değildir.

·       Harcamanın gerçekleştiği işyeri kategori kodunun 5816-Dijital Oyunlar  veya 7994 – Video Game Arcades olması gerekmektedir. Harcamanın gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin hatalı tanımlanmış olması ya da kampanya dahilinde olmaması durumunda ödül kazanımı olmayacaktır. Apple/Itunes üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

·       Her kart kampanyadan en fazla bir (1) kere faydalanabilir.

·       Kampanya ilk 195.000 adet işlem için geçerlidir. Mastercard bu işlem sayısını geçince kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

·       Kampanyadan yararlanabilmek için minimum işlem tutarı 5€ dur. Kazanabilecek indirim tutarı 1 Euro değerindedir. İndirim harcama yapılan kartınıza para iadesi olarak verilecektir.

·       Kampanya tüm kurlarda yapılan harcamalarda geçerlidir.

·       Kampanya tüm para birimlerinde geçerlidir. Harcamanın kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için işlem yapılan para birimindeki orijinal işlem tutarının Euro, USD veya TL karşılığının sırasıyla 5 Euro, 5 USD veya 145 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Orijinal işlem tutarının Euro, USD ve TL çevirimlerinde işlemin yapıldığı tarihe ait Mastercard kuru kullanılır.

·       Mastercard tarafından iade gönderimi Euro para birimi cinsinden yapılmaktadır. İadenin kart hamili ekstresine yansıtılmasında kullanılacak para birimi ve nihai iade tutarı banka ve müşteri arasındaki mevcut yurtdışı kart kullanımı ve yurtdışı harcamaların ekstreleşmesi kuralları doğrultusunda gerçekleşecektir. Kart hamillerinin detaylı bilgi için bankalarına başvurması gerekmektedir.

·       Kampanya kapsamında ödeme yaptığınız herhangi bir oyun şirketinin bu kampanyada bir sorumluluğu yoktur. 

·       Kampanya sürecinde oyun ödemelerinde yapılan iptal veya iade işlemleri ödül kazanma durumunu etkiler. 

·       Kampanya dahilinde oyun platformları tarafından belirlenen ‘satın alınan içeriği indirmeye veya kullanmaya başlamamış olma şartı ile 14 gün içinde iade etme hakkı’ dikkate alınacaktır. Toplam harcama tutarının kampanya koşullarını sağlaması durumunda ödül harcama veya harcamalarınızın dönem içi işlemlere yansımasını takiben 14 gün sonra hesabınıza gönderilecektir. Kartınızın bağlı bulunduğu bankanın işlemi hesabınıza yansıtması 14 gün dışında ek süre gerektirebilir. Bu ve benzeri durumlarda para iadelerinin hesabınıza yansıması 30 günü bulabilir.

·       Mastercard kampanya süresince herhangi bir zamanda kampanya koşullarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Kampanya ile ilgili sorularınız için MasterCard_Istanbul_Office@mastercard.com adresine ulaşabilirsiniz.