N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog

Kampanya Detay

Bu kampanya Aktif Yatırım Bankası A. Ş. tarafından MPİ’nin 20.09.2023  tarih ve E-24951361-255.01.02-43949 sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından düzenlenmektedir.

 

- Kampanya 22.09.2023 (Saat 00.01) –  22.11.2023 (Saat 23.59) kampanya tarihleri arasında geçerlidir.

- Kampanyadan passolig debit veya passolig kredi kartı olan müşterilerimiz faydalanabilecektir.

- Aktif Yatırım Bankası A.Ş. ’ye ait N Kolay Mobil uygulaması indirip uygulama üzerinden e-bilet uzatma işlemi gerçekleştirmeleri halinde 1 çekiliş hakkı verilecektir.

- Kampanyada bir müşteri en fazla 1 çekiliş hakkı kazanabilir.

- Kampanyaya katılım için kampanya tarihleri arasında 3050’ye “PASSO boşluk TCKN” yazarak SMS gönderilmesi gerekmektedir.  SMS göndermeyen kullanıcılar kampanyadan yararlanamaz.

- İkramiye olarak, 3 kişi 25.175,84 TL değerinde Sony Playstation PS5 Oyun konsolu CD’ Lİ ve kapsam dışı ikramiye olarak 250 kişi 124,99 TL değerinde S Sport üyelik kodu (01.01.2024-20.03.2024 tarihleri arasında www.ssportplus.com adresinde geçerli olup devredilemez ve nakde çevrilemez) kazanacaktır.

- Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

- Çekiliş 29.11.2023 tarihinde saat 10.30’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır.

- Kazanan talihliler 01.12.2023 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır.

- 16.12.2023 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 31.12.2023 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

- Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir.

- Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım Turk Telekom aboneleri için 1,99 TL (KDV ve ÖİV dâhil) ve Vodafone aboneleri için 0,65 TL (KDV ve ÖİV dâhil) Turkcell aboneleri için 1 TL (KDV ve ÖİV dâhil) olarak ücretlendirilecektir. Adı geçen iletişim şirketinin SMS gönderim ücretlerinde yapacakları değişikliklerden Aktif Yatırım Bankası A.Ş. sorumlu değildir.

- Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

- Üyelik bilgileri (ad, soyadı, telefon) ve sözleşmelerinde eksiklik bulunan katılımcılar katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

- Aktif Yatırım Bankası A.Ş. ve iştirak personeli ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

- İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

- Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

- N Kolay bir Aktif Bank markası olup Aktif Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. 

Çekilişle ilgili Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

N Kolay’dan Passolig E-Bilet kullanım süremi nasıl uzatabilirim?

N Kolay mobile giriş yaptıktan sonra Kartlar menüsünden Passolig kartını seçip sayfadan E-Bilet Geçerlilik butonuna tıklayarak işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin.