N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog

Kampanya katılım koşulları

Kampanya 09.12.2022 - 26.12.2022 tarihleri arasında, ilk kez N Kolay müşterisi olan 18 yaşından büyük olan müşterilerimiz için geçerli olacaktır.

Kampanya ödülü Milli Piyango çeyrek bilet kupon kodu olup bir müşterimiz “Yeni Müşteri Kampanyası” kapsamında 1, “Arkadaşını Getir Kampanyası” kapsamında 3 olmak üzere toplamda en fazla 4 çeyrek bilet kupon kodu kazanabilir. Arkadışını Davet Et Kampanyası detayı için tıklayabilirsin.

Kampanyaya katılım sağlamak için 3050’ye “YENİYIL boşluk TCKN” yazarak sms gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımının gerçekleşmesi durumunda sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Katılım sms’i sonrası müşteri olma sürecini tamamlayan yeni müşterilerimizin 26 Aralık 2022 saat 13:00’e kadar N Kolay mobil’e giriş yapması gerekmektedir. N Kolay mobile giriş yapmayan müşterilerimiz, hediye Milli Piyango çeyrek bilet kupon kodu hakkını kaybedecektir.

Katılım sms’i sonrasında müşteri olma sürecinde görüntülü görüşme yerine kurye ile müşteri olma sürecini tercih eden müşterilerimiz kampanya tarihleri arasında koşulları sağlamalarına rağmen yılbaşı çekiliş süresine kadar ( 26.12.2022) kurye sebepli müşteri olma adımını tamamlayamaz ise müşteri edinim süreci tamamlandıktan sonraki  Milli Piyango için çeyrek bilet kupon kodu gönderilecektir.

Tüm kampanya koşullarının büyük yılbaşı ikramiyesi sürecinde (09.12.2022 - 26.12.2022) tamamlanması durumunda yılbaşı çeyrek bilet kupon kodu iletilecektir. 

Çeyrek bilet kupon kod gönderimleri; tüm kampanya koşullarının sağlanmasını takip eden 3 gün içinde kampanya katılım sms’inin gönderildiği telefon numarasına iletilecektir.

Kampanyadan kazanılan çeyrek Milli Piyango kodları mal ya da nakde dönüştürülemez, nakit karşılığı talep edilemezdir.

Kazanılacak bilet kuponları sadece Milli Piyango bileti için geçerli olacaktır.

N Kolay bir Aktif Bank markası olup, Aktif Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kupon kodumu nasıl aktif edebilirim?

Kupon kodunu nasıl aktif edeceğini buraya tıklayarak öğrenebilirsin. SMS ile gelen bilet kupon kodunun Milli Piyango online sayfalarından aktif edilmesi gerekmektedir. 

Milli Piyango Online kupon kodları 31.12.2022 12:00'a kadar geçerlidir.  Bu tarihe kadar aktif edilmeyen ya da aktif edilip bilet alınmayan kupon kodları geçersiz olacaktır.