N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog

Kampanya katılım koşulları

·        Kampanya 6 Ekim 2022 ile 3 Kasım 2022 tarihleri arasında seçili mağazalarda geçerlidir ve 50.000 misafir ile sınırlıdır. Katılım sınıra ulaşıldığı takdirde 4 Kasım 2022 tarihinden önce sona erecektir.

·        Kampanya süresi boyunca Starbucks Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass’e kayıtlı Mastercard Logolu kartlar ile Starbucks® Mobil Uygulamasına 150 TL ve üzeri yüklemelerde 2 adet Türk çayı hediye edilecektir.

·        Kampanyadan yararlanabilmek için:

1.      Starbucks Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu kartın yok ise; ilk olarak Starbucks Mobil Uygulama üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass’e; Mastercard logolu kartını kaydetmen gerekmektedir. Ardından “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartın ile 150 TL ve üzeri yüklemeni yaparak 2 Türk çayı hediyeni kazanabilirsin.

2.      Starbucks Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu kartın var ise, “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı olan Mastercard® logolu kartın ile 150 TL ve üzeri yüklemeni yaparak 2 Türk çayı hediyenizi kazanabilirsin.

·        Kampanyadan kazanılan 2 adet Türk çayı 24 saat içerisinde hesaplara yüklecek olup kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.

·        Kampanya kapsamına tüm Mastercard logolu kartlar dahildir (banka/hesap kartı, kredi kartı ve ön ödemeli kartlar.)

·        Kampanya kapsamında Starbucks Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri GEÇERLİ DEĞİLDİR.

·        Kampanyadan her misafir bir kez yararlanabilir.

·        Hesaba yüklenen 2 adet hediye Türk çayını Starbucks Mobil Uygulaması’nda gelen kutusunda görebilirsin.

·        Starbucks Türkiye ve Mastercard kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.