N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog
N Kolay Sanal Kart ile 200 TL’ye Varan İndirim!
14 Nisan – 31 Mayıs arasında ilk kez N Kolaylı olanlara özel, N Kolay sanal kart ile 3 ay boyunca yapılacak alışverişlerin %10’u hediye!

Kampanya katılım koşulları

Kampanya, 14 Nisan – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerlidir

Kampanyadan, 14 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında ilk kez N Kolay sanal kart sahibi olanlar yararlanabilir

Kampanyaya dahil N Kolay sanal kart kullanıcıları, N Kolay sanal kart ile  üç ay boyunca yapacakları her alışverişlerinde %10 iade kazanacaklar

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında bir takvim ayı içerisinde en fazla 100 TL, toplam 300 TL'ye varan iade kazanabilecektir.

Kampanya kapsamında ilk ay 14 Nisan – 31 Mayıs 2022 olarak belirlenmiş olup, Haziran 2022 – Temmuz 2022 arasındaki dönemde kampanya koşulları takvim ayı bazında belirlenmiştir.

14 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında kazanılan indirim tutarı 3 Haziran tarihinde, 1-30 Haziran tarihleri arasında kazanılan indirim tutarı 4 Temmuz tarihinde, 1-31 Temmuz tarihleri arasında kazanılan indirim tutarı ise 4 Ağustos tarihinde harcamanın yapıldığı N Kolay sanal karta yüklenecektir

Cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve Passolig İşlemleri kampanyaya dahil değildir

Kampanya diğer N Kolay kampanyaları ile birleştirilemez.

N Kolay bir Aktif Bank markası olup, banka kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Sanal kartımı nasıl oluştururum?

N Kolay mobilde Kartlarım menüsünden sanal kartını anında oluşturabilir, kartına para yükleyerek kolay ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsin.

İlk kez N Kolaylı oluyorsan, N Kolay'ı indirdikten sonra kayıt olma işlemini tamamladığında sanal kartın oluşacaktır.