N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog

Kampanya katılım koşulları

Bu kampanya Aktif Yatırım Bankası A. Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi (MPİ)’nin 24.03.2023 tarih ve E-24951361-255.01.02-34917 sayılı izni ile Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya 27.03.2023 (Saat 00:01) – 31.05.2023 (Saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir. 
Aktif Yatırım Bankası A.Ş.’ye ait N Kolay Mobil uygulaması indirip uygulama üzerinden görüntülü görüşme ya da kurye ile kimlik tespit sürecini tamamlayarak hesap oluşturan müşterilere 1 çekiliş hakkı, 
N Kolay Mobil uygulamasına ilk kez giriş yapan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı, 
N Kolay Mobil uygulaması üzerinden bulunan ödemeler menüsünden gerçekleştirilen her ödeme işlemi için 1 çekiliş hakkı,
N Kolay mobilden ilk kez hisse senedi hesabı açanlara 1 çekiliş hakkı, mevcutta hisse hesabı olan veya yeni hisse hesabı açmış herkes için de N Kolay Trader’da yapılacak her hisse senedi alım veya satım işlemi için 1 çekiliş hakkı,
N Kolay sanal kart ile yapılacak her ödeme için 1 çekiliş hakkı verilecektir . 
Bir kişi kampanya sürecince en fazla 500 adet çekiliş hakkı kazanabilir.
Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında 3050’ye “NKOLAY boşluk TCKN” yazarak SMS gönderilmesi gerekmektedir. 
Kampanya tarihleri arasında 3050’ye “NKOLAY boşluk TCKN” yazarak SMS göndererek kayıt gerçekleştirmemiş bireysel müşteriler kampanyada çekiliş hakkı kazanamaz.
İkramiye olarak, 10 kişi 10.000 TL  değerinde Etstur Hediye Kartı ( Etstur Hediye Kartları 17.07.2023 – 30.11.2023 tarihleri arasında geçerli olup www.etstur.com internet sitesinden, 444 0 387 nolu Etstur çağrı merkezi üzerinden veya Etstur acentelerinden yapılacak tüm ürünlerimizin herhangi birinde kullanılmak üzere geçerli olup, Hediye Kartı ikramiyeleri devredilemez ve nakde çevrilemez.) , 3 kişi 9.999 TL değerinde Apple Watch S8 GPS 45M Gümüş rengi Alüminyum kasa beyaz spor kordon, 3  kişi 5.399 TL Apple Airpods pro 2 Nesil ikramiyesi kazanacaktır. 
Çekiliş 12.06.2023 tarihinde saat 11.00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. 
Kazanan talihliler 14.06.2023 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. 
29.06.2023 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 14.07.2023 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. 
Kampanya sadece kimlik tespit sürecini tamamlamış Aktif Yatırım Bankası bireysel müşterilerini kapsamaktadır. Ticari ve Kurumsal müşteriler kampanya kapsamı dışındadır. 
Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım Turk Telekom aboneleri için 1 TL, Turkcell aboneleri için 2 TL KDV ve ÖİV Vodafone aboneleri için 0,65 TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir. 
Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. 
Teyid için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. 
Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir. 
Ad, soyad ve telefon no. bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. 
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 
Kampanyaya, Aktif Yatırım Bankası A.Ş.  ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. 
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. 
Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
N Kolay bir Aktif Bank markası olup Aktif Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Çekilişle ilgili Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında aydınlatma metnine buradan  ulaşabilirsin.