N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog

Kampanya katılım koşulları

Kampanya 27.12.2022 - 28.12.2022 tarihleri arasında, N Kolay mobil uygulamaya giriş yapan müşterilerimiz için geçerli olacaktır.

Kampanya ödülü Milli Piyango çeyrek bilet kupon kodu olup bir müşterimiz kampanyadan en fazla 1 çeyrek bilet kupon kodu kazanabilir. 

Kampanyaya katılım sağlamak için 3050'ye "YENİYIL boşluk TCKN"  yazarak gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımının gerçekleşmesi durumunda sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kampanya, kampanya katılım tarihi öncesinde 3 ay ve üstü süre boyunca N Kolay mobil uygulamasına giriş yapmamış olan ve SMS’le bilgilendirilen müşterilerimiz için geçerlidir. 


Tüm kampanya koşullarının büyük yılbaşı ikramiyesi sürecinde (27.12.2022 - 28.12.2022) tamamlanması durumunda yılbaşı çeyrek bilet kupon kodu iletilecektir. 


Çeyrek bilet kupon kod gönderimleri; kampanya koşullarının sağlanması durumunda 29 Aralık günü banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonuna yapılacaktır.

Kampanyadan 18 yaş ve üstü müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanyadan kazanılan çeyrek Milli Piyango kodları mal ya da nakde dönüştürülemez, nakit karşılığı talep edilemezdir.


N Kolay bir Aktif Bank markası olup, Aktif Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.