N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog
Sanal kart ile Starbucks’ta 75 TL Yüklemeye anında 15 Yıldız Hediye!
Sevgililer günü kapsamında, 10-20 Şubat tarihleri arasında Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı N Kolay Sanal kartlar ile yapılacak 75TL ve üzeri yüklemede 15 yıldız Hediye!

Kampanya katılım koşulları

Kampanya 10 Şubat 2021 ile 20 Şubat 2022 tarihleri arasında 17,880 misafir ile sınırlıdır. Katılım sınıra ulaşıldığı takdirde 20 Şubat 2022 tarihinden önce sona erecektir

Kampanya süresi boyunca Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, N Kolay sanal kart ile yapılacak ilk 75TL ve üzeri yüklemede 15 yıldız kazanımı olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için:

    • Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı  N Kolay sanal kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e; N Kolay sanal kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartınız ile 75 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 15 Yıldız kazanabilirsiniz.
    • Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı  N Kolay sanal kartınız var ise, “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı  olan N Kolay sanal kartınız ile 75 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 15 Yıldız kazanabilirsiniz.
  • Kampanyadan kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaplara yüklecek olup Kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri GEÇERLİ DEĞİLDİR.
  • Kampanyadan her misafir bir kez yararlanabilecek olup her misafir en fazla 15 yıldız kazanabilir
  • Hesabınıza Yüklenen yıldızlarınızı hesap geçmişinizden görüntüleyebilirsiniz.
  • Starbucks® Türkiye ve Mastercard kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Sanal kartımı nasıl oluştururum?

N Kolay mobilde Kartlarım menüsünden sanal kartını anında oluşturabilir, kartına para yükleyerek kolay ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsin.

İlk kez N Kolaylı oluyorsan, N Kolay'ı indirdikten sonra kayıt olma işlemini tamamladığında sanal kartın oluşacaktır.