N Kolay Dünyası Kredi Yatırım Kartlar Ödemeler Kampanyalar Blog

Kampanya katılım koşulları

·        Bu kampanya Aktif Yatırım Bankası A. Ş. tarafından MPİ’nin 24.10.2022 tarih ve E-24951361-255.01.02-26039 sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından düzenlenmektedir.

·         Kampanya 26.10.2022 saat: 00.01- 30.12.2022 saat: 23.59 tarihleri arasında geçerlidir.

·        Kampanya sadece N Kolay mobilden ilk kez hisse senedi hesabı açan müşteriler için geçerlidir.

·        N Kolay mobil üzerinden hisse senedi hesap açılışına 1 çekiliş hakkı kazanılacaktır.

·        N Kolay Trader’da minimum toplam hacim olarak 15.000 TL’lik hisse senedi alım veya satım işlemi sonrası, yapılan her alım veya satım işlemi için 1 çekiliş hakkı kazanılacaktır. Tüzel müşteriler kampanya haricindedir.

·        Bir kişi kampanya süresince en fazla 150 adet çekiliş hakkı kazanabilir.

·        Kampanyaya katılım sağlamak için kampanya tarihleri içerisinde 3050’ye “TRADER boşluk TCKN’ni” yazarak SMS gönderilmesi gerekmektedir.

·        Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

·        Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir.

·        İkramiye olarak, 3 kişi 30.999,00 TL değerinde Iphone 14 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.” kazanacaktır.

·        Çekiliş 10.01.2023 tarihinde saat 09.30’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır.   Kazanan talihliler 12.01.2023 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır.

·        27.01.2023 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 11.02.2023 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Ticari ve Kurumsal müşteriler kampanya kapsamı dışındadır.

·        Kampanya tarihleri içerisinde 3050’ye “TRADER boşluk TCKN” yazarak SMS göndererek kayıt gerçekleştirmemiş bireysel müşteriler kampanyada çekiliş hakkı kazanamaz.

·        Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım Turk Telekom, Turkcell, aboneleri için 1 TL KDV Vodafone aboneleri için 0,65 TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir. Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

·        Teyid için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir.

·        Ad, soyad ve telefon no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilmeleri gerekmektedir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

·        Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 

·        Kampanyaya, Aktif Yatırım Bankası A.Ş.  ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

·        İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

·        Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

·        N Kolay bir Aktif Bank markası olup Aktif Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

N Kolay Trader’a nasıl giriş yapabilirim?

N Kolay Müşterisiysen;

• N Kolay’a giriş yapıp, Yatırımlar > Hisse Senedi/Viop İşlemleri adımlarını takip ederek hisse senedi hesabı açabilirsin.
• “Portföye Para Gönder” butonuna tıklayarak N Kolay hesabından hisse hesabına para gönderebilir,
• Alış/satış işlemleri için N Kolay Trader’ı indirerek ve N Kolay şifren ile giriş yaparak tüm alış/satış işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsin.

N Kolay Müşterisi Değilsen;

• N Kolay Mobil’den “N Kolaylı Ol” a bastıktan sonra hesap açılışı formunu doldurup,
• Görüntülü görüşme ya da kurye süreci ile müşteri olma sürecini kolayca tamamlayabilirsin.
• N Kolay’a giriş yapıp, Yatırımlar > Hisse Senedi/Viop İşlemleri adımlarını takip ederek hisse senedi hesabı açabilirsin.
• “Portföye Para Gönder” butonuna tıklayarak N Kolay hesabından hisse hesabına para gönderebilir,
• Alış/satış işlemleri için N Kolay Trader’ı indirerek ve N Kolay şifren ile giriş yaparak tüm alış/satış işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsin.